Adwokat Łukasz Kurek

O mnie

Pasja. Misja. Wiedza. Doświadczenie.

Choć to tylko 4 słowa, to świetnie obrazują model mojej pracy. Doskonale rozumiem, że rozwiązywanie problemów prawnych nie należy do najprostszych i najprzyjemniejszych. Dlatego w kodeks moich działań na stałe wpisane są profesjonalizm, kompleksowość, a przede wszystkim empatyczne spojrzenie na Twój problem.

W ramach wsparcia oferuję bezzwłoczną reakcję w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom zaangażowania oraz rzetelną obsługę prawną. Działając według europejskich standardów obsługi, oraz elastyczność i dynamikę mogą zaoferować dostosowanie działań do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Udzielam pomocy w pełnym zakresie merytorycznym i praktycznym, by być nie tylko wsparciem, ale również swoistym buforem bezpieczeństwa, który sprawi, że będą mogli się Państwo poczuć pewnie w świecie prawnych reguł, które nie zawsze są klarowne.

Posiadane kwalifikacje, umiejętności oraz bogate doświadczenie umożliwiły mi stworzenie kancelarii, mającej za cel satysfakcję Naszych klientów.

Doświadczenie

14 lat

Klienci

417

Wygrane sprawy

94,2%

Średnia ocena klientów

4,7/5

Gwarancja satysfakcji

100%

Dlaczego warto podjąć współpracę?

Twój cel, to nasz cel

Kompleksowa obsługa prawna zorientowana na Twój cel

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Elastyczność współpracy dopasowana do Twoich potrzeb

Pełne wsparcie

Pełne wsparcie od pierwszego kontaktu aż do korzystnego zakończenia sprawy

Ponad 14-letnie doświadczenie

Efektywność prowadzonych działań opartych o ponad 14-letnie doświadczenie

Oferta "szyta na miarę" oczekiwań

Profesjonalna pomoc prawna w zakresie dochodzenia sprawiedliwości to najkorzystniejszy sposób na polubowne i sukcesywne zakończenie sprawy. Posiadając odpowiednie kwalifikacje i ponad 14-letnie doświadczenie pomagam korzystnie zakończyć sprawę, opierając działania o efektywne, szybkie i ukierunkowane na satysfakcję klienta rozwiązania.

Świadczę usługi dla przedsiębiorców i osób fizycznych, oferując:

  • Profesjonalne doradztwo prawne
  • Sporządzanie pism procesowych
  • Przygotowywanie umów i opinii prawnych
  • Reprezentację przed organami administracji państwowej, sądami i prokuratorami
  • Przygotowanie Klientów do spraw
  • Przygotowanie materiału dowodowego

Zachęcam do zapoznania się z opiniami Klientów, z którymi miałem przyjemność współpracować i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.